Bootstickers
Bootnamen, registratienummers / kenteken voor uw boot, waterscooter of jetski (geen rubberboot). Wij leveren ze in alle kleuren, vormen en maten. Registratienummers / kenteken voldoen aan de RDW-regels. Deze zijn simpel, de hoogte moet bij boten minimaal 15 hoog zijn. De stam-dikte van de letters moet minimaal 2 cm breed zijn. Bij waterscooters is dit 10 cm hoog met een stamdikte van 1.5 cm. Al onze bootstickers worden in sets van 2 geleverd.
Kwaliteit en levensduur
Wij gebruiken uitsluitend A-merken vinyl zoals 3m, Avery en Oracal. Deze polymeer vinyl zijn het beste geschikt voor bootstickers omdat ze niet krimpen en uv-bestendig zijn. De letters gaan gemiddeld 5 tot 7 jaar mee.
Waterscooter Kenteken
Waterscooter Kenteken
In sets van 2 stuks€12.99
Prijzen zijn excl 21% BTW
Levertijd:Binnen 3 tot 6 werkdagen
Ontvangt u liever eerst een offerte of wilt u het door ons laten plakken?
Vraag hier uw offerte aan.
Heeft u een eigen lettertype, kies dan bij de lettertypekeuze voor "eigen lettertype".
(bij 10 cm hoog ongeveer 46 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 47 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 29 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 30 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 42 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 43 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 42 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 43 cm breed)
XX-12-34
Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/domains/diysign.nl/public_html/includes/modules/boot_b.php on line 303
Warning: A non-numeric value encountered in /home/admin/domains/diysign.nl/public_html/includes/modules/boot_b.php on line 304
(bij 10 cm hoog ongeveer 0 cm breed)
XX-12-34
(bij 10 cm hoog ongeveer 1 cm breed)
XX-12-34
DIY Center
Ja, dit is mogelijk. Selecteer hiervoor "eigen lettertype" bij de lettertypekeuze en mail ons uw ontwerp.
Kan er een wax over de belttering?Ja dit kan. Wij adviseren wel om de belettering 1 dag te laten uitharden.
Plakinstructies
Onze producten worden plak-klaar geleverd met applicatietape plus de benodigde gereedschappen. Met onze plakinstructies en onze plak-garantie is het een appeltje eitje.
Hoelang gaan de letters mee?Onze vinyl heeft een levensduur van 5-7 jaar.
Zelf uw auto beletteren
Uw auto zelf beletteren met onze Doe-Het-Zelf-Pakket al vanaf €80,-